יואב ולינסקי, זוכה מדליית ארד באליפות אירופה ב-200 מטר בסגנון מעורב מתכונן לאולימפיאדת לונדון 2012.

לפני כעשור אסף טימר מייסד "אסף – מרכז לשחיה וטיפול במים" החל ללמד ולאמן את יואב ולינסקי, אז נער צעיר הסובל משיתוק מוחין בשחייה. יואב התמיד בשגרת אימונים קשה, התקדם וזכה אשתקד במדליית ארד באליפות אירופה ובקיץ הקרוב ייצג את ישראל באולימפיאדת לונדון- 2012.

יואב ולינסקי כיום בן 23, חבר נבחרת ישראל בשחיית נכים, סטודנט ואיש מחשבים, החל ללמוד אצל אסף בגיל 11. את קריירת השחייה יואב החל בגיל שנתיים, על מנת לשפר את תפקודו שנפגע בעקבות מצבו הבריאותי, ומאז השחייה היא חלק משמעותי ביותר בחייו.

"המפגש עם אסף טימר לפני 12 שנים היה מאוד משמעותי עבורי" מספר יואב, "בזכות אישיותו ומקצועיותו של אסף הצלחתי לשפר באופן ניכר את סגנון השחייה, הציפה והביטחון במים"

בימים אלו יואב עושה את הכנותיו האחרונות לקראת האולימפיאדה בלונדון. שגרת האימונים שלו כוללת 16 אימונים בשבוע במים ומחוץ להם. לאחר הזכייה במדליית ארד בשחייה ב-200 מעורב אישי, באליפות אירופה שחלה בשנה שעברה, ליואב יש תוכניות לשבור שיאים חדשים במשחקים הפאראלימפיים (אולימפיאדת הנכים) בקיץ 2012.

"אני חש גאווה אדירה, להתבונן ביואב הספורטאי המקצוען, ולהיזכר שלפני מספר שנים האתגר שהתמודדנו איתו היה שיצליח לצוף במים" אומר אסף. "..זו הצלחה כבירה של יואב! אני מודה לו ולהוריו שנתנו בי את אמונם, ואת הזכות לקחת חלק בהתפתחותו של שחיין מקצועי בינלאומי שהוכיח לעצמו ולי כי אין דבר העומד בפני הרצון."

אסף וכל צוות  המרכז, מברך ומאחל הצלחה רבה בתחרויות הקרובות, ומאמין ביואב ובשאר הנבחרת שמייצגת את ארצנו בגאווה.
אנו מאמינים שבעזרת עבודה מקצועית ומסורה של צוות המדריכים, המאמנים והשחיינים ניתן להגיע להישגים בתחום השחייה כיואב ויתר חבריו לנבחרת.

יואב ולינסקי, זוכה מדליית ארד באליפות אירופה ב-200 מטר בסגנון מעורב מתכונן לאולימפיאדת לונדון 2012.
5 (100%) 1 vote
0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *