מבצעים ועדכונים

נפתחה ההרשמה לעונת האביב – קיץ 2019 בסניף גבעתיים!!!

חדש בסניף גבעתיים – השנה אנחנו מציעים בנוסף לקורסים ללימוד שחיה גם קורסים של שיפור טכניקה, שיפור יכולות השחייה והכנה לקראת מעבר לשחייה תחרותית.

(מיועדים לשחיינים ששחו אצלנו לפחות שנה אחת בחוגים)

 1. קורס שיפור חזה- מיועד לשחיינים בגיל 6 ומעלה, מתמקד בסגנון החזה, בתיקון ושיפור בעיטת הרגליים, בייעול התנועה והורדת מספר מחזורי התנועה לבריכה.
  לשחיינים היותר גדולים הקורס יתמקד בהפיכת הסגנון מחזה לימודי לחזה תחרותי
 2. קורס שיפור חתירה וגב– שני הסגנונות הללו חיים יחד, כל שיפור בסגנון אחד תורם לאחר, ולכן הקורס מתמקד בשניהם יחדיו.
  מיועד לשפר את הנשימה בחתירה, ולאפשר לשחיין לשכב על הצד בזמן נשימה בצורה חופשית ורגועה, משפר את מנח הגב בגב, את שטף התנועה בשני הסגנונות ואת יעילות גריפת המים באמצעות הידיים כמו גם שילוב כלל הגוף בתנועה הנכונה. הקורס מגיל 6.5 ומעלה ומצריך סנפירים.
 3. קורס לימוד ושיפור פרפר– נועד לשחיינים בעלי מוטיבציה גבוהה שיודעים לשחות חזה חתירה וגב, ורוצים להתקדם בעונה הבאה לקבוצות התחרותיות של המועדון.
  מתמקד אך ורק בסגנון פרפר ומלמד לשחות את הסגנון נכון, במינימום מאמץ, שובר את המיתוס ש"פרפר הוא הסגנון הכי קשה" ונלמד בצורה מותאמת לגיל. נפרק את הסגנון לשלביו ונהפוך אותו לפשוט עבור הילדים, הן מבחינת כח והן מבחינת קואורדינציה ותזמון תנועות.
  הקורס מגיל 7.5 ומעלה ומצריך סנפירים.
 4. קורס סיבובים וקיפרים– מיועד לשחיינים ששוחים בין 3-4 סגנונות ורוצים להתמקצע בפן התחרותי הטכני של הסיבובים על מנת לשפר יכולות ולקבל יתרון משמעותי בתחרויות.
  מתמקד במעברי בריכות והטכניקה המורכבת של קיפר וסיבוב נכון. בהתאם לרמת הקבוצה תישקל אופציה להעביר תכני יציאות תת מימיות וזינוקים תחרותיים.
  מיועד לגיל 8.5 ומעלה.

את כלל הקורסים מעביר הצוות המיומן שלנו, צוות המדריכים והמאמנים, תחת הדרכתה של מנהלת האגודה והמאמנת הראשית, ליטל פלצ'יק. 

חדש בסניף מכבים – לימוד חתירה למבוגרים!

12 שיעורים בלבד ואתם יכולים לשחות למרחקים עם מינימום מאמץ.

לפרטים נוספים והרשמה 0545844103

תינוקות (בצומת סביון ובראשלצ)

מגוון קבוצות בגילאי 3 חודשים עד 4 שנים.

בואו לשיעור ניסיון.

פיזיותרפיהצומת סביון בלבד)

טיפול פיזיותרפיה 250 ₪ משך הטיפול 60 דקות.

מבצע 199 ש"ח לטיפול!

לפני כעשור אסף טימר מייסד "אסף – מרכז לשחיה וטיפול במים" החל ללמד ולאמן את יואב וילנסקי, אז נער צעיר הסובל משיתוק מוחין בשחייה. יואב התמיד בשגרת אימונים קשה, התקדם וזכה במדליית ארד באליפות אירופה וכן לייצג את ישראל באולימפיאדת לונדון קראו עוד

מבצעים ועדכונים
5 (100%) 1 vote